top of page

Team

Ontdek wie we zijn

Ontwerp_zonder_titel__1_-removebg-preview.png
Team KBO Levensblij.jpg

Onze vertrouwde gezichten

Directie en orthopedagogen

Ellen-removebg-preview.png

Ellen De Smet
Directie - Orthopedagoge
ellen.desmet@kbonet.be

Katrien-removebg-preview.png

Katrien Saerens
Directie
katrien.saerens@kbonet.be

Delphine-removebg-preview.png

Delphine Roumans
Orthopedagoge
delphine.roumans@kbonet.be

Secretariaat

Marie_Hélène-removebg-preview.png

Marie-Hélène Scheerlinck
Secretariaat
secretariaat.kbolevensblij@kbonet.be

Miniteam Ster

Klassymbool Ster.jpg
Evelyne-remove-removebg-preview.png

Evelyne Bossuyt
Klasleerkracht
evelyne.bussuyt@kbonet.be

Julie-removebg-preview.png

Julie Snoeck
Zorgleerkracht
julie.snoeck@kbonet.be

Katrien_verzorging-removebg-preview-removebg-preview.png

Katrien Vanden Daele
Kinderverzorgster en snoezelen
katrien.vandendaele@kbonet.be

Miniteam Zon

Klassymbool Zon.jpg
Sabine-removebg-preview (1).png

Sabine De Paermentier
Klasleerkracht
sabine.depaermentier@kbonet.be

Emilie-removebg-preview.png

Emilie Vercruysse
Zorgleerkracht
emilie.vercruysse@kbonet.be

Hilde-removebg-preview.png

Hilde Clincke
Kinderverzorgster en snoezelen
hilde.clincke@kbonet.be

Miniteam Ruimtevaarder

Klassymbool Ruimtevaarder.jpg
Kimberly-removebg-preview.png

Kimberly Scherpereel
Klasleerkracht
kimberly.scherpereel@kbonet.be

Wendy.-removebg-preview.png

Wendy De Bacquer
Zorgleerkracht
wendy.debacquer@kbonet.be

Hilde-removebg-preview.png

Hilde Clincke
Kinderverzorgster en snoezelen
hilde.clincke@kbonet.be

Miniteam Maan

Klassymbool maan.jpg
Annelore-removebg-preview.png

Annelore De Baere
Klasleerkracht
annelore.debaere@kbonet.be

Wendy.-removebg-preview.png

Wendy De Bacquer
Zorgleerkracht
wendy.debacquer@kbonet.be

Liesbeth-removebg-preview.png

Liesbeth Boudrez
Zorgleerkracht
liesbeth.boudrez@kbonet.be

Katrien_verzorging-removebg-preview-removebg-preview.png

Katrien Vanden Daele
Kinderverzorgster en snoezelen
katrien.vandendaele@kbonet.be

Miniteam Vlinder

Klassymbool vlinder.png
Cindy-removebg-preview.png

Cindy Glorieus
Klasleerkracht
cindy.glorieus@kbonet.be

396782188_630387112611520_9213633742247653531_n-removebg-preview_edited-removebg-preview.p

Marieke Dewaele
Zorgleerkracht
marieke.dewaele@kbonet.be

Hilde-removebg-preview.png

Hilde Clincke
Kinderverzorgster en snoezelen
hilde.clincke@kbonet.be

Miniteam Wolk

Schermafbeelding 2023-10-15 124822.png
Saskia-removebg-preview.png

Saskia Maebe
Klasleerkracht
saksia.maebe@kbonet.be

IMG_3887-removebg-preview_edited.jpg

Coralie Wastyn
Zorgleerkracht
coralie.wastyn@kbonet.be

Liesbeth-removebg-preview.png

Liesbeth Boudrez
Zorgleerkracht
liesbeth.boudrez@kbonet.be

Katrien_verzorging-removebg-preview-removebg-preview.png

Katrien Vanden Daele
Kinderverzorgster en snoezelen
katrien.vandendaele@kbonet.be

Miniteam Regenboog

Klassymbool Regenboog.jpg
Myleen-removebg-preview.png

Myleen Michels
Klasleerkracht
myleen.michels@kbonet.be

Jolien.png

Jolien De Buck
Zorgleerkracht
jolien.debuck@kbonet.be

Liesbeth-removebg-preview.png

Liesbeth Boudrez
Zorgleerkracht
liesbeth.boudrez@kbonet.be

Koen-removebg-preview.png

Koen Merchiers
Zorgleerkracht
koen.merchiers@kbonet.be

Miniteam Sterrenhemel

Klassymbool sterrenhemel.jpg
Els-removebg-preview.png

Els Stockman
Klasleerkracht
els.stockman@kbonet.be

Lut-removebg-preview.png

Lut Elebaut
Zorgleerkracht
lut.elebaut@kbonet.be

Miniteam Raket

Klassymbool Raket.jpg
Stefanie-removebg-preview.png

Stefanie Herreman
Klasleerkracht
stefanie.herreman@kbonet.be

396782188_630387112611520_9213633742247653531_n-removebg-preview_edited-removebg-preview.p

Marieke Dewaele
Zorgleerkracht
marieke.dewaele@kbonet.be

Turnleerkrachten

Silvie-removebg-preview (1).png

Sylvie Versmessen
Turnen en zwemmen
sylvie.versmessen@kbonet.be

Julie-removebg-preview.png

Julie Snoeck
Kleuterturnen
julie.snoeck@kbonet.be

5d8e5e22-a4e3-4ec9-aca4-5d0e3084b451-rem

Adam Ghozzi
Turnen en zwemmen
adam.ghozzi@kbonet.be

Therapeuten

Annelie-removebg-preview.png

Annelie Vanderheyden
Ergotherapeute
annelie.verderheyden@kbonet.be

Marijke-removebg-preview.png

Marijke Van Luchene
Ergotherapeute
marijke.vanluchene@kbonet.be

Delphine-removebg-preview.png

Delphine Roumans
Ergotherapeute
delphine.roumans@kbonet.be

Nele-removebg-preview.png

Nele Rasschaert
Logopediste
nele.rasschaert@kbonet.be

Julie_logo-removebg-preview.png

Julie Missant
Logopediste
julie.missant@kbonet.be

Katrien-removebg-preview.png

Katrien Saerens
Kinesiste
katrien.saerens@kbonet.be

Carline-removebg-preview.png

Carline De Waele
Kinesiste
carline.dewaele@kbonet.be

Onderhoud

Tisbay-removebg-preview-removebg-preview.png

Tisbay

Nonkels & tante

IMG_6012-removebg-preview.png

Nonkel Koen

IMG_5774-removebg-preview.png

Nonkel Kenny

IMG_2307-removebg-preview.png

Tante Elke

bottom of page